Kabe farby oraz materiały budowlane

kabe
Farby Kaby, to jeden z najszybciej rozwijających się producentów farb na Polskim rynku. Kabe jednak to nie tylko farby ale również różnego rodzaju impregnaty do drewna, podkłady, oraz środki niezbędne podczas remontu mieszkania, do których możemy zaliczyć:
 • masy tynkarskie
 • systemy renowacji
 • systemy ociepleń
 • farby
 • impregnaty
 • chemia budowlana
Co można powiedzieć o firmie Kabe, nie jest polska firmą, a jedynie działa na naszym rynku od 1995 roku. Tyle czasu wystarczyło, aby z dobrej strony dać się poznać polskim firmom budowlanym. Już w roku 1999 jako pierwsi opracowali innowacyjne technologię do elewacji budynków, gdzie produkty mineralne były oparte na niskoalkaicznych wodnych szkłach potasowych.
Głównym zadaniem firmy Kabe, jest dostarczenie jak najlepszych materiałów dekoracyjnych, ochronnych takich jak farby, aby znalazły uznanie wśród klientów na całym świecie. Obecnie Kabe spełnia wszystkie swoje założenia, co sprawia, że klienci coraz częściej sięgają po ich produkty. Należy wspomnieć, że klientami nie są tylko  profesjonalne firmy remontowo-budowlane, wykończeniowe czy też konserwatorzy, to również zwyczajni ludzie, którzy szukają dobrego  produkty w niedrogiej cenie.

Farba do ścian i sufitów

Farby Kabe to produkty łączące najwyższą jakość z ekonomiczną ceną oraz szeroką kolorystyką. Farba dostępna jest w bogatej palecie kolorów.

Farby akrylowe

Do głównych ich zalet zaliczamy:

 • wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych;
 •  niską nasiąkliwość powierzchniową;
 •  łatwą aplikację;
 •  nadzwyczaj dobre krycie podłoża;
 •  farba opóźnia korozję betonu i żelbetu;

ta wodorozcieńczalna farba akrylowa, o gęstej konsystencji, dzięki której produkt doskonale się rozprowadza, nie kapie i dobrze kryje. Właściwości te gwarantują wysoką jakość wymalowań. Należy również zwrócić uwagę na nowoczesną recepturę, która została przygotowana tak, aby maksymalne ograniczyć emisję Lotnych Związków Organicznych, przy zachowaniu doskonałych właściwości produktu. Wszystko zgodnie z normami krajowymi jak również Unii Europejskiej.

Musisz pamiętać, że cechami najlepszych farb  na rynku jest ich nieograniczona możliwości doboru barw. Kolory Farb Kabe jesteś w stanie idealnie dopasować do stylu oraz kolorystyki pozostałych elementów aranżacji wnętrza.
kolejnym atutem produktu  jest to, że oprócz standardowych 3- i 9-litrowych puszek jest on także dostępny w opakowaniu 18-litrowym. 18 litrów produktu to dobre rozwiązanie w przypadku większych powierzchni przeznaczonych do malowania – taka ilość wystarczy na dwukrotne pomalowanie salonu o powierzchni 20 m2 i 10 metrowej sypialni, obu pomieszczeń z sufitami. Kabe sprawdzi się zarówno w domach prywatnych jak i w budynkach biurowych i użyteczności publicznej. Produkt ma uniwersalne zastosowanie, jest zalecany do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków cementowo-wapiennych, jak i podłoży betonowych. Farby kabe tworzą powłoki o matowym stopniu połysku, które rozpraszają światło i maskują ewentualne niedoskonałości powierzchni i drobne błędy malarskie.

Wygoda korzystania z farby i jej wysokie walory techniczne, zachęcają do samodzielnego spróbowania swoich sił w malowaniu i dekoracji wnętrz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *