Kupno nowego mieszkania to trudna decyzja dla każdego

źródło: szerbud.pl

Kupno nowego mieszkania to trudna decyzja dla każdego kto chce posiadać swoje mieszkanie, swój własny kąt. Jest to czas nieprzespanych nocy, zastanawiania się czy wziąć kredyt w tym czy innym banku. Kłopotów jest wiele i nie ma co do tego wątpliwości. Jednak gdy już zdecydujemy się na zakup mieszkania i wybierzemy sposób jego finansowania wtedy musimy się zastanowić nad wyborem inwestycji.

Dla osób mieszkających w Rzeszowie znaleźliśmy firmę deweloperską – Szerbud, która posiada szeroki wybór już gotowych mieszkań domów, a także planowanych inwestycji. W tym artykule będziemy chcieli przybliżyć Wam co możesz zyskać lub stracić inwestując swoje pieniądze w te właśnie mieszkania, domy. Opisując krótką tą firmę budowlaną poprzez kilka faktów z jej istnienia. Szerud powstał w roku 1995, a główną sferą działania firmy była budowa mieszkań w zabudowie szeregowej (zwanymi czasem szeregówkami) oraz ich wykańczaniem. W 2000r rozszerzono działalność poprzez uruchomienie inwestycji mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych. to co często wyróżnia nowe mieszkania firmy Szerbud to zwarta zabudowa, która tworzy swoiste małe osiedla mieszkaniowe, w których można się czuć swobodnie w towarzystwie miłych sąsiadów (chyba, że trafimy na takich mniej miłych wtedy będzie to wadą zapewne). Firma nie tylko tworzy własne inwestycje i je wykańcza, ale również pracuje jako podwykonawca inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Otrzymali wiele nagród i wyróżnień, między innymi:

  • wyróżnienie w Konkursie „DOM 2009”
  • LIDER REGIONU 2011, w kategorii:  Budownictwo – osiedla mieszkaniowe (Gazeta Codzienna „NOWINY”)

Szerbud prowadzi aktualnie wiele inwestycji budowlanych. Charakterystyka najciekawszej z nich  znajduje się poniżej.

Nowe mieszkania na ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie:


Wyświetl większą mapę

Mieszkania będą znajdować na terenie nowego osiedla w zabudowie wielorodzinnej przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. W założeniu ma to być kameralne a zarazem ekskluzywne miejsce mają to zapewnić mieszkania w 18 segmentach, które przełożą się na 146 nowe mieszkania. Budynki będą w zabudowie 3-kondygnacyjnej z dużą ilością miejsc parkingowych, ponadto dla zapewnienia bezpieczeństwa osiedle będzie ogrodzone oraz będzie posiadać monitoring. Nie zabraknie również terenów zielonych w okół budynków.

Dodatkowo jest to miejsce idealne dla rodzin ponieważ w niedalekiej odległości znajduje się:

  • przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum,
  • ścieżki rowerowe, korty tenisowe.

Inwestycja na ulicy Śnieżnej charakteryzuje się:

  • szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa,
  • niskimi kosztami eksploatacyjnymi (ocieplenie budynku),
  • instalacją podgrzewanej podłogi w hollu, kuchni i łazienkach,
  • dla osób które zakupią nowe mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków zielonych,
  • dla wygody mieszkańców powstanie pawilon handlowo usługowy z sklepem spożywczym, gabinetem fryzjerskim, salonem kosmetycznym i wieloma innymi atrakcjami.

Osiedle na ul. Kwiatkowskiego, Rzeszów, budynki wielorodzinne

O nowych inwestycjach mieszkaniowych Szerbud z Rzeszowa znajdziecie na http://www.szerbud.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *