Rynek nieruchomości w Wieliczce (budownictwo mieszkaniowe)

Chciałbym dzisiaj poruszyć rynek nieruchomości w Wieliczce (są to obrzeża Krakowa więc warto się przyjrzeć temu miejscu). Pytanie jakie się nasuwa to co jest budowane w tamtym rejonie i w jaki sposób jest to powiązane z budownictwem mieszkaniowym – które najczęściej interesuje młodych ludzi, którzy chcą posiadać swoje mieszkanie. Szukając ciekawych inwestycji natknąłem się na nowo budowane osiedle Klasno (chociaż pierwszy etap został już zamknięty i pierwsi lokatorzy mogą się wprowadzać). Z tego co udało mi się dowiedzieć będzie to zespół 4 budynków. Mała wizualizacja:

Osiedle Klasno (Wizualizacji) 1*

Tak więc d razu widzimy że wewnątrz tego „kwadratu” będzie miejsce i z kolejnego zdjęcia, wizualizacji (2*) tej nieruchomości widzimy, że będzie tam zrealizowane miejsce „zielone”

Wizualizacja – miejsce „zielone” – 2*

Oczywiście mamy również informacje na ten temat, że deweloper pomaga w pozyskaniu kredytu na preferencyjnych warunkach rządowego programu MdM (mieszkanie dla młodych).

Aktualnie deweloper przy tej nieruchomości rozpoczął 2 etap projektu – czyli budowany jest 2 obiekt z 4 i należałoby już zacząć się interesować cenami oraz możliwością zakupu mieszkania bo za chwile może okazać się, że mieszkanie które nas interesuje jest już sprzedane. W budynku 1 zostały już tylko 4 mieszkania, które można kupić na 3 i 4 piętrze. W budynku (jeszcze przed zakończeniem tego etapu już są sprzedawane i rezerwowane mieszkania zostało ich znacznie więcej, ale jednak myślę, że należy się spieszyć z decyzją ponieważ możemy stracić okazję.

Źródło informacji i zdjęć:

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Rynek nieruchomości w Wieliczce (budownictwo mieszkaniowe), 7.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *